antikorozní prostředky
Jazyk: Český Polski

Naši odběratelé si žádají nejen naše výrobky. Současně s prodejem produktů zajišťujeme servis v podobě výběru vhodného produktu, osvojení konkrétní aplikace a kontrolu již aplikovaných produktů. Náš technický servis začíná našimi inženýry. Tito lidé byli speciálně vyškoleni k tomu, aby zajistili naším klientům profesionální konzultace a pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího produktu. Díky nim dokážeme porozumět potřebám klienta a můžeme navrhnout optimální řešení. Po praktickém zavedení produktu v souladu s našimi zásadami a doporučeními, kontrolujeme jeho správnou aplikaci a údržbu v optimálním stavu, tak aby splňoval své technické poslání.

Ve spolupráci s našimi klienty se podílíme na stanovení pravidel práce a pro kvalitu kritických parametrů produktů (např. koncentrace, pH parametry, stav mikrobiologického znečištění atd.). V případě potřeby, analyzujeme vzorek v našich servisních laboratořích. Tento servis je potřebný pro zajištění bezproblémového chování produktu a patří mezi neměnné body naší obchodní nabídky.

Bez rozdílu technologické operace, ať je to mytí, obrábění, lisování, válcování nebo antikorozní ochrana, je náš systém složený z analýz, výběru produktu a jeho implementace - nekompromisně dodržován. Tyto procesy jsme pojmenovali "aplikovaná technologie" a je nám velmi dobře známa její hodnota v průmyslovém oboru zpracování kovů.

Pošlete link známému

Pošlete link svému příteli

Pro zaslání svému příteli zprávy o našich nových webových stránkách, vyplňte níže jeho e-mailovu adresu:

fluidcare

Údolní 37 602 00 Brno, tel/fax +420 542 213 332

Vyhotovení a provoz: Empathy Interactive