antikorozní prostředky
Jazyk: Český Polski

Těžce hořlavé hydraulické kapaliny

Již před více než 50ti lety, Houghton jako inovátor identifikoval tyto potíže a uvedl Houghton-Safe® na trh hydraulických kapalin na bázi směsi vody a glykolu. Tyto produkty spojují vlastnosti vody a glykolu pro dosažení optimální odolnosti proti ohni společně s dokonalými mazacími vlastnostmi. Hydraulické kapaliny Houghton-Safe® zavedly průmyslový standard v oblasti hydraulických kapalin a Houghton je nyní světovým lídrem v nabídce všech typů těchto kapalin k prodeji.

Naše řada hydraulických kapalin zahrnuje také syntetické kapaliny bez příměsí vody, fosfátové a polyol-esterové kapaliny, aditiva pro vodu, kapaliny v podobě vodou ředitelných koncentrátů nebo finální produkty (vodou doplnitelné).

Jsme schopni zajistit kapaliny pro jakoukoliv aplikaci a technický servis se současným zabezpečením jejich optimální spotřeby pro jakýkoliv hydraulický systém a jeho pracovní kapalinu.

Dodali jsme již tisíce tun těchto produktů jak pro průmyslové využití tak pro vojenské aplikace a jsme připraveni navrhnout odpovídající produkt každému z našich existujících i budoucích odběratelů. Z této řady produktů si dovolujeme vyzdvihnout následující výrobky:

Houghto-Safe® - roztoky voda/glykol. Tyto nehořlavé hydraulické kapaliny na vodní bázi a glykolu mohou být užity v širokém spektru aplikací, zajišťujíc tak maximální bezpečnost v podmínkách nebezpečí požáru.

Houghto-Safe® - roztoky esterů fosfátu. Jsou navrženy s využitím pro práci v prostředí, které je vystaveno vysokým teplotám. Udrží a zajistí vysokou pevnost povrchového filmu a velmi dobré hydraulické vlastnosti a účinnost.

Houghton-Safe® - vodní emulze zajišťují dobré mazací vlastnosti a odolnost proti ohni při minimálních nákladech.

fluidcare

Údolní 37 602 00 Brno, tel/fax +420 542 213 332

Vyhotovení a provoz: Empathy Interactive