antikorozní prostředky
Jazyk: Český Polski

Úprava povrchu

Firma Houghton vždycky kladla důraz na rozvoj produktů, jejichž působení na životní prostředí je minimální. Produkty k úpravě povrchu splňují vysoké požadavky na ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce.

Houghton-Phos ZP® - produkt na základě fosforečnanu zirkoničitého určen k vytváření konverzních vrstev před lakováním. Stanoví nové standardy v úpravě povrchu. Je to jediná na trhu univerzální technologie, kterou lze využit pro ocel, hliník, zinek, pozinkované detaily, atp. Produkt je biodegradovatelný ve 100% a řeší otázku nebezpečných zinkových nebo chromových odpadů.

Produkty určené k výrobě hliníkových plechovek -nejmodernější technologie umožňující odstranění problémů spojených s kyselinou fluorovodíkovou (HF). Tato řada produktů zahrnuje zbavené fluoridů mycí produkty (1. a 2. etapa) a také produkty určené k vytváření konverzní vrstvy v 4. etapě.

Citri-Surf® - produkty na základě kyseliny citrónové, určené k pasivaci povrchu nerezavé oceli. Umožňují vyloučení kyseliny dusičné a poskytují mnohem lepší výsledky pasivace než samotná kyselina citrónová.

fluidcare

Údolní 37 602 00 Brno, tel/fax +420 542 213 332

Vyhotovení a provoz: Empathy Interactive