antikorozní prostředky
Jazyk: Český Polski

Fluidcare

Zvětšuje se množství klientů, kteří si uvědomují, že v porovnání s našimi specialisty mají nedostatečné znalosti o našich produktech a proto považují za mnohem efektivnější svěřit servis výrobků Houghton do rukou našich expertů.

FLUIDCARE® je komplexní klientský servis. Součástí tohoto partnerství je obsluha produktu po celou dobu jeho životnosti - od dodávky, zavedení, aplikaci, exploataci až po utilizaci. Oblast činností se mění od případu k případu a je velmi široká, neboť flexibilita je nejdůležitějším aspektem tohoto programu.

FLUIDCARE® pokrývá kompletní oblast obsluhy chemikálií u klienta: nákupy produktů, dopravu na místo užití, kontrolu vybavení, čištění strojů, zpracování použitých chemikálií, řízené užití a analýzu používaných produktů,

FLUIDCARE® také může zahrnovat nejen zavádění standardních procesů, ale i školení zaměstnanců u klienta tak, aby byli schopni sami pečovat o produkty.

Díky našim novým technologiím chemikálií a technickému servisu jsme lídry na současném trhu a současně s programem FLUIDCARE® nabízíme nejkomplexnější klientský servis z obecně dostupných.

Pošlete link známému

Pošlete link svému příteli

Pro zaslání svému příteli zprávy o našich nových webových stránkách, vyplňte níže jeho e-mailovu adresu:

fluidcare

Údolní 37 602 00 Brno, tel/fax +420 542 213 332

Vyhotovení a provoz: Empathy Interactive